Firma

Witamy na stronie firmy As-Drew.

Firma założona przez Adama Szmyta, którą prowadzi Razem ze swoim starszym synem Jackiem Szmytem. Jest to firma rodzinna, w której ojciec przekazuje wiedzę synowi, w oparciu o własne bogate doświadczenie nabyte w trakcie 30 lat prowadzenia firmy zajmującej się obróbką i wytwarzaniem produktów z drewna.

Przedsiębiorstwo As-Drew jest wiodącym na Polskim rynku producentem nóg drewnianych dla europejskiego sektora meblowego. Szczycimy się niemal trzydziestoletnim doświadczeniem w zakresie obróbki drewna, którą doskonalimy od 1989 roku. Naszym nadrzędnym celem jest zawsze zadowolenie klienta i sprostanie nawet najbardziej wymagającym zleceniom. Zawsze staramy się doradzać klientom rozwiązania, które będą idealnie dopasowane do ich potrzeb i oczekiwań. Jesteśmy firmą wyjątkową, bowiem nie zależy nam wyłącznie na sprzedaży gotowego produktu. Nasi specjaliści doradzają w wyborze najkorzystniejszego dla klienta rozwiązania. Zaczynając od projektu, pomagając przy wyborze materiału i palecie barw produktu, wspólnie wypracowujemy efekt końcowy spełniający oczekiwania najbardziej wymagającym zleceniom. Dla Nas niemożliwe nie istnieje !!! Nasza firma korzysta z najnowocześniejszych technologii, które w połączeniu z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem pracujących u Nas fachowców dają gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług. Nasze dodatkowe atuty to stabilne ceny oraz najszybszy czas realizacji zamówienia zawsze zgodnie z oczekiwaniami klienta. Dzięki naszym magazynom, w których czekają na Państwa zapasy drewna bukowego, sosnowego, dębowego oraz jesionowego jesteśmy zawsze gotowi przyjąć największe zlecenia do natychmiastowej realizacji. As-Drew to w pełni samodzielna firma oferująca najwyższej jakości wykonanie przy wykorzystaniu najnowszych technologii i maszyn również w automatycznym lakierowaniu gotowych wyrobów drewnianych, wykonanych z jednego kawałka drewna. Od lat korzystamy z nowoczesnych maszyn CNC, które wypełniają nasze hale produkcyjne, a te z kolei z roku na rok powiększają swoją powierzchnię.

Coś więcej o firmie ?

As-Drew jest podmiotem gospodarczym stawiającym niezmiennie ekologię na pierwszym miejscu. Nasza praca polega na wykorzystywaniu zasobów Naszej planety i od jej istnienia i prawidłowego funkcjonowania jesteśmy uzależnieni. Nie tylko zawodowo. Rozumiemy to, cenimy i staramy się tam, gdzie to tylko możliwe korzystać wyłącznie z produktów podlegających recyklingowi, a Nasze wszystkie działania opierają się na działaniu w zgodzie z naturą. Dla przykładu z odpadów drewnianych pozyskujemy brykiet drzewny oraz pellet, a pracownicy na terenie całego przedsiębiorstwa korzystają z produktów ekologicznych i podlegających ponownemu przetworzeniu.

As-Drew obecnie współpracuje z wieloma wymagającymi firmami w Polsce, ale również na rynku europejskim. Szwecja, Holandia, Francja, Anglia, Niemcy- to państwa w których mamy sieć współpracujących z nami od wielu lat klientów. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie potrzebne są wysokiej jakości wyroby drewniane i jakość jest stawiana na pierwszym miejscu. Nasi główni odbiorcy to firmy należące do branży:

- mebli tapicerowanych

- sieci sklepów z wyposażeniem wnętrz

- producenci związani z przemysłem pogrzebowym

- hurtownie oraz sklepy sportowe

- agencje reklamowe

- producenci stelaży do łóżek oraz krzeseł

Produkujemy również elementy meblowe w niewielkich ilościach, także dla klientów indywidualnych.

Każdego klienta i każde zlecenie traktujemy wyjątkowo. Indywidualnie i precyzyjnie, z dochowaniem standardów najwyższej staranności wypracowujemy wspólnie z Wami najlepsze jakościowo, najkrótsze w czasie i najkorzystniejsze ekonomicznie rozwiązania dla najbardziej skomplikowanych Waszych oczekiwań. Zawsze znajdziemy optymalne rozwiązanie.

Potwierdzeniem tego jest zadowolenie i satysfakcja, którą się z nami dzielicie Wy - nasi dotychczasowi i przyszli klienci.

W zakładce ”oferta” znajdą Państwo przykładowe zdjęcia asortymentu, który został wykonany dla klienta. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszych towarów jak również oczekujemy Waszych indywidualnych zamówień.

Nasza firma i nasze pasje - wspólnie jesteśmy dla Was, Waszych wyzwań, Waszej radości i uznania.